Otwórz/zamknij mapę strony
Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w zakresie kultury w 2022 roku. Przedmiotem konkursu może być dowolna forma wypowiedzi kulturalnej, np. festiwale, koncerty, przeglądy, wystawy, plenery, programy i warsztaty edukacyjne, konferencje, spektakle.

Zarząd Województwa Podkarpackiego zaprasza organizacje pozarządowe z województwa podkarpackiego do udziału w konsultacjach społecznych projektu programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027. Spotkanie odbędzie się dnia 28 stycznia 2022 r. o godzinie 15.30 w formie zdalnej w ramach posiedzenia Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego. Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 27 stycznia 2022 r.

Marszałek Województwa Podkarpackiego działając na podstawie Uchwały Nr 337/7217/17 Zarządu Województwa Podkarpackiego z dnia 5 września 2017 roku w sprawie trybu powołania członków oraz organizacji i trybu działania Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego ogłasza rozpoczęcie procedury naboru kandydatów na przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2020 r. poz. 1057 z późn. zm.) do Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego.

Fundacja Civis PolonusPo spotkaniach z przedstawicielami samorządów i organizacji społecznych z Podlasia i województwa kujawsko-pomorskiego, pora na podkarpacie. Fundacja Civis Polonus i Województwo Podkarpackie zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym seminarium online, podczas którego porozmawiamy o znaczeniu współpracy dla edukacji i aktywności obywatelskiej młodzieży. 

Fundacja Pro NGOFundacja Pro NGO udostępniła bezpłatny Poradnik Kompas NGO, który jest publikacją stworzoną z myślą o organizacjach pozarządowych. Poradnik to nie tylko miejsce inspiracji dla NGO, to także lektura dla wszystkich tych, którzy są zaangarzowani w działania społeczne, wolontariat, szukają inspiracji do podejmowania nowych wyzwań i chcą zrobić coś dobrego dla innych.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego