Otwórz/zamknij mapę strony

Miniatura artykułuGratulujemy naszym producentom prestiżowych nagród, które świetnie oddają ich starania oraz jakość tworzonej na Podkarpaciu żywności – powiedział wicemarszałek Piotr Pilch w czasie wręczenia nagród producentom regionalnych wyrobów.

Konferencja „Instrumenty terytorialne”

Województwo Podkarpackie wspólnie z Podkarpackim Stowarzyszeniem Samorządów Terytorialnych zaprasza 3 września 2021 roku na konferencję, w trakcie której przybliżone zostaną Państwu instrumenty terytorialne w nowej perspektywie finansowej na lata 2021-2027. Zachęcamy do rejestracji.

Jeszcze tylko do 31 sierpnia możesz pochwalić swoim projektem, który został zrealizowany dzięki środkom unijnym. Jeśli chciałbyś pokazać innym wirtualny spacer, zorganizować webinarium lub warsztat, to wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Miniatura artykułuW Rzeszowie odbyły się konsultacje Regionalnej Strategii Innowacji Województwa. Stolica regionu to kolejne miasto na mapie konsultacyjnych spotkań, organizowanych przez urząd marszałkowski. Spotkania oświęcone RSI odbędą się w Rzeszowie jeszcze w dniach 26 i 31 sierpnia.

Miniatura planszy informującej o nazwie i terminie konferencjiZwiązek Miast Polskich wspólnie z Zarządem Województwa Podkarpackiego zaprasza 16 lipca 2021 roku na konferencję, w trakcie której przybliżymy Państwu korzyści ze zintegrowanego planowania rozwoju na wszystkich szczeblach samorządu. Zachęcamy do rejestracji.

Miniatura artykułu

Miniatura artykułu: Próba rekonstrukcji „Białego Słonia”Czy dawne polskie obserwatorium na szczycie Pop Iwan potocznie nazywane „Białym Słoniem” zostanie odbudowane? Czy projekt ten może przełożyć się na lepsze stosunki polsko-ukraińskie? Na te i wiele innych pytań próbowali wspólnie odpowiedzieć uczestnicy spotkania on-line poświęconego tej problematyce. Udział w spotkaniu wziął wicemarszałek Piotr Pilch.

Miniatura artykułu: Gdzie trafią pieniądze z Rządowego Programu Inwestycji Lokalnych?

Miniatura artykułu: Lepsze perspektywy dla BieszczadJak będą wyglądały Bieszczady za klika lat, jakie możliwości inwestycyjne przed nimi się otwierają oraz jakiej dynamiki rozwoju nadadzą temu obszarowi realizowane projekty – na te i wiele innych pytań próbowali odpowiedzieć uczestnicy Forum dla Bieszczad. W zorganizowanym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej spotkaniu on-line, udział wzięli przedstawiciele instytucji rządowych i samorządowych.

Miniatura artykułu: Udane rozmowy o połączeniach kolejowych w BieszczadachW Zagórzu rozmawiano o przyszłości połączeń kolejowych w Bieszczadach. Spotkanie zakończyło się deklaracją współpracy ze strony marszałka Władysława Ortyla oraz wicemarszałka Piotra Pilcha, który zapowiedzieli gotowość działań na rzecz  połączeń kolejowych na liniach 107 i 108. W Zagórzu obecni byli parlamentarzyści, lokalni samorządowcy, radni województwa.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego