logo zarzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 1 2018

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

patronaty 01
Zarządzenie Nr 65/2015 Marszałka Województwa Podkarpackiego z dnia 7 września 2015 roku w sprawie regulaminu przyznawania Honorowego Patronatu Marszałka Województwa Podkarpackiego lub członkostwa Marszałka Województwa Podkarpackiego w Komitecie Honorowym.

 

Regulamin przyznawania Honorowego Patronatu Marszałka Województwa Podkarpackiego lub członkostwa Marszałka Województwa Podkarpackiego w Komitecie Honorowym.


Wniosek o przyznanie Honorowego Patronatu Marszałka Województwa Podkarpackiego lub członkostwa Marszałka Województwa Podkarpackiego w Komitecie Honorowym.

 

Wypełniony i podpisany formularz wniosku o przyznanie Honorowego Patronatu Marszałka Województwa Podkarpackiego lub członkostwa Marszałka Województwa Podkarpackiego w Komitecie Honorowym należy przesłać na adres:

Marszałek Województwa Podkarpackiego, Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-959 Rzeszów, złożyć w Kancelarii Ogólnej Urzędu lub przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Zgodnie z uchwałą Nr 28/465/11 Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie z dnia 1 marca 2011 roku w sprawie wyrażenia zgody na używanie herbu Województwa Podkarpackiego, Zarząd Województwa wyraża zgodę na wykorzystanie herbu Województwa Podkarpackiego przez podmioty, które posiadają pisemną zgodę na objęcie danego przedsięwzięcia Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego, we wszelkich materiałach informacyjnych i promocyjnych wydawanych w związku z tym przedsięwzięciem.