logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

160 biura

160 logo programu Copy

logo podkarpackie Copy

 

 

logo greenvelo jpg Copy

 

baner unesco

 

Turystyka w regionie

wrota-tury

180613 naturalnie protPodkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna realizuje w bieżącym sezonie turystycznym akcję z udziałem influencerów (vlogerzy z dziedzin: podróże, architektura, turystyka rowerowa) „Podkarpackie odkrywam. Naturalnie!”.

180612 piknik20. Piknik Olimpijski na Kępie Potockiej w Warszawie, kolejny raz stał się okazją do prezentacji różnorodności świata sportu. Setki rodzin, pod okiem krajowych multimedalistów, poznawały zarówno dyscypliny znane z igrzysk, jak i nietypowe, rekreacyjne aktywności. Podczas tego wydarzenia promowano również najdłuższą trasę rowerową w naszym kraju.

180612 umweltKilkadziesiąt tysięcy ludzi wzięło udział w tegorocznej edycji berlińskiego Umweltfestivalu poświęconemu ochronie, środowiska, zdrowemu trybowi życia i ekologicznemu jedzeniu. Na imprezie nie zabrakło również stoiska promującego Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo, biegnący przez pięć województw Polski wschodniej.

180605 stalowa gvTrasa o długości prawie 60 km, piknik, konkursy i mnóstwo atrakcyjnych nagród do wygrania – to wszystko czeka na uczestników Podkarpackiego Rajdu Rowerowego Green Velo. Zapraszamy do udziału – już 10 czerwca 2018 roku.

180529 rajd rowerowy 2 CopyMiniony weekend w Cieszanowie stał pod znakiem „Niepodległej”. Miasto przez trzy dni tętniło życiem, turystami i muzyką. Odbyły się tu 3 duże imprezy: Finał Roztoczańskiego Rowerowego Rajdu Niepodległości Green Velo 2018, Festiwal Questingu i Piknik Militarno-Historyczny.