Zdjęcie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w RzeszowieMarszałek Województwa Podkarpackiego wraz z Radą Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego organizuje „V Podkarpackie Forum Obywatelskie”, które odbędzie się 24 października 2020 r. o godzinie 9:00, w formie wideokonferencji.

 

 Podkarpackie Forum Obywatelskie to cykliczne wydarzenie, które stanowi platformę wymiany informacji, doświadczeń i przyszłych kierunków działania z myślą o społeczeństwie obywatelskim. Forum jest również doskonałą okazją do dyskusji oraz służy motywowaniu  do podejmowania wspólnych działań organizacji pozarządowych i samorządów.

Głównym tematem obrad będzie współpraca administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi w ramach „Programu Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych na lata 2020-2030” realizowanego przez Narodowy Instytutu Wolności. Podczas forum odbędą się również szkolenia pt. „RODO w mojej organizacji” oraz „Jak rozliczyć się przez rezultat”.

Transmisja Forum dostępna będzie za pośrednictwem serwisu YouTube, poprzez główną stroną internetową samorządu województwa podkarpackiego Link do stronu głównej (zakładka: Biuro Prasowe /Transmisje). Wszelkie informacje przedmiotowego wydarzenia znajdują się na stronie Link do ngo.podkarpackie.pl