Otwórz/zamknij mapę strony

Miniatura artykułuPodkarpackie Forum Ekonomii Społecznej to spotkanie z ekspertami, panele dyskusyjne oraz prezentacja dobrych praktyk. Celem konferencji była wymiana wiedzy, doświadczeń, prezentowanie i omawianie wyzwań dla sektora ekonomii społecznej w woj. podkarpackim, budowanie relacji i kontaktów oraz wzajemna inspiracja i wspólne rozwiązywanie problemów. W tym roku odbyła się ona w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie.

Miniatura artykułu

Miniatura artykułuJuż jest gotowy! Jego celem jest promocja lokalnego dziedzictwa oraz rękodzieła. Kosztował 6 mln złotych, a jego realizacja była współfinansowana ze środków RPO WP. Mowa oczywiście o zrewitalizowanym Ośrodku Garncarskim w Medyni Głogowskiej, który właśnie został oddany do użytku. Podczas uroczystego otwarcia wyłoniono także laureatów II edycji konkursu „Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany”, skierowanego do beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego