Wiedza o RPO WP 2014 – 2020 na wyciagnięcie ręki? To możliwe - gromadzimy ją w naszym kwartalniku „Zobacz zmiany”. Czwarty numer magazynu właśnie do nas dotarł i chcemy, aby jeszcze przed świętami trafił do waszych rąk, a dotarcie do niego jest bardzo łatwe i szybkie. Biuletyn udostępniamy bowiem w formie elektronicznej na stronie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

Ekologicznie i efektywnie

W kolejnym numerze magazynu, który w całości poświęcony jest Funduszom Europejskim skupiliśmy naszą uwagę na sprawach związanych z ekologią i ochroną środowiska w naszym województwie. To dziedzina, dla której w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Podkarpackiego 2014 – 2020 poświecono sporo uwagi i pieniędzy. Wystarczy podkreślić, że na poprawę gospodarki wodno – ściekowej w aktualnej perspektywie planuje się wydatkować aż 92 mln euro. W numerze znajdziemy również odpowiedź na pytanie, w jaki sposób w naszym regionie planuje się rozwiązać kwestie związane z poprawą gospodarowania odpadami komunalnymi. Jak się okazuje RPO WP spieszy z pomocą wszystkim projektom, które przyczynią się do wzrostu recyklingu i przygotowania odpadów do ponownego użycia. Kolejny nabór projektów z tym związany zostanie przeprowadzony w 2018 r.

Promocja projektów inaczej

Na łamach biuletynu znaleźć można artykuł na temat zmian zasad promocji projektów. To bardzo ważny aspekt, którego żaden beneficjent pominąć nie może. Promocję projektów ma bowiem w ścisłym obowiązku każdy, kto korzysta z Funduszy Europejskich. Na czym te zmiany polegają? O tym w najnowszym numerze.

W magazynie tradycyjnie quiz oraz harmonogram naboru wniosków.

Biuletyn dostępny jest na stronie: http://www.rpo.podkarpackie.pl/index.php/dowiedz-sie-wiecej-o-programie/pobierz-poradniki-i-publikacje/e-biuletyny/702-e-magazyn-zobacz-zmiany-regionalnego-programu-operacyjnego-wojewodztwa-podkarpackiego-na-lata-2014-2020

POLECAMY!!!