Polańczyk 2015 Poszukiwani przedstawiciele branż związanych z mobilnością, klimatem i energią, zrównoważoną turystyką, zdrowiem, żywnością oraz odżywianiem.


Serdecznie zapraszamy na I spotkanie Panelu dotyczącego inteligentnej specjalizacji (RIS3) „Jakość życia”, które odbędzie się w dniu 5 lipca 2017 r. w hotelu „Pałac” w Jasionce 1A – początek o godz. 9:00.

Celem spotkania jest zawiązanie i zintensyfikowanie współpracy między biznesem, nauką, a administracją. Otwarta dyskusja w gronie przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu oraz przedstawicieli nauki pozwoli na zbadanie stanu rozwoju specjalizacji oraz będzie doskonałą okazją do nawiązania współpracy z nowymi partnerami.

Spotkanie jest adresowane do przedstawicieli branż związanych z mobilnością, klimatem i energią, zrównoważoną turystyką, zdrowiem, żywnością oraz odżywianiem.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Z zakwalifikowanymi osobami skontaktujemy się drogą e-mailową.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby z niepełnosprawnościami, proszę o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które zostaną zapewnione. Pod uwagę brane będą również indywidualne potrzeby i preferencje żywieniowe uczestników.

Organizator spotkania:
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
tel. 17 747 68 49

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do czwartku (29.06.2017r.), podając imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę instytucji/organizacji/ przedsiębiorstwa.

Program spotkania

Spotkanie to jest organizowane w ramach projektu „Inteligentne specjalizacje – narzędzie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności województwa podkarpackiego” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Logotyp3