W związku z trwającym etapem podpisywania umów na przyznanie dotacji w ramach konkursu na działania wspierające gminy w zakresie przygotowania programów rewitalizacji na terenie województwa podkarpackiego zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym dla dotacjobiorców, które odbędzie się w dniach 15, 16 grudnia 2016 roku w Rzeszowie w Sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, ul. Towarnickiego 3A.

Przewidywany czas trwania spotkania : 12.00-15.00.

Dla kogo
Spotkania adresowane dla dotacjobiorów, tj. gmin, które zawarły umowę w ramach Konkursu dotacji (są w trakcie zawierania).

Tematyka spotkań
W trakcie spotkań omówione zostaną przede wszystkim zasady realizacji projektów oraz przedstawione cechy prawidłowo przygotowanego programu rewitalizacji.

Agenda spotkania

Zgłoszenia
Zgłoszenia uczestników zawierające dane uczestników (imię, nazwisko, stanowisko, reprezentowaną jednostkę, telefon oraz e-mail) należy przesyłać do 13 grudnia 2016 r. na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wpisując „Zgłoszenie”.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Zachęcamy do zgłaszania pytań, na które postaramy się odpowiedzieć w trakcie spotkań informacyjnych. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Organizator spotkań:
Województwo Podkarpackie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów