Zapraszamy do udziału w spotkaniach edukacyjnych realizowanych w ramach konkursu dotacji na działania wspierające gminy w zakresie przygotowania programów rewitalizacji na terenie województwa podkarpackiego współfinansowanego z Funduszu Spójności realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020. Spotkania edukacyjne skierowane są do gmin z terenu województwa podkarpackiego.

Celem spotkań edukacyjnych jest prezentacja nowego podejścia do rewitalizacji związanego z Ustawa z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji (Dz.U. 2015 poz. 1777) a także Wytycznymi Ministra w zakresie rewitalizacji w programach operacyjnych na lata 2014-2020. W ramach spotkań przedstawione zostaną między innymi najważniejsze elementy i cechy programów rewitalizacji dostosowanych do nowych wymogów.
W celu potwierdzenia uczestnictwa, należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ze wskazaniem terminu i przesłać go na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 9.12.2016 r.
Spotkania odbędą się w terminach : 13, 19, 21 grudnia br. w sali konferencyjnej przy ul. Towarnickiego 3A, 35-010 Rzeszów. Serdecznie zapraszamy do udziału w jednym ze spotkań.
Szczegółowy program spotkań zostanie zamieszczony już wkrótce.

Agenda spotkań edukacyjnych.