W związku z ogłoszeniem w dniu 17 listopada 2016 r. II edycji Konkursu dotacji – Przygotowanie programów rewitalizacji zapraszamy potencjalnych wnioskodawców, tj. gminy województwa podkarpackiego na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 23 listopada 2016 roku w Rzeszowie w Sali konferencyjnej Urzędy Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, ul. Towarnickiego 3A


Przewidywany czas trwania spotkania: 11.00-14.00

Dla kogo

Spotkania adresowane są do potencjalnych wnioskodawców, tj. gmin miejskich, miejsko-wiejskich, wiejskich z terenu województwa podkarpackiego.

Tematyka spotkań

W trakcie spotkań omówione zostaną przede wszystkim zasady udziału w konkursie dotacji, jego założenia, zakładany sposób wyboru i realizacji projektów dot. przygotowania programów rewitalizacji. Zostaną także omówione kwestie dot. rewitalizacji i obszarów rewitalizacji, założenia RPO WP 2014-2020 w obszarze rewitalizacji oraz założenia RPO WP 2014-2020
w obszarze rewitalizacji.

Agenda spotkania

Zgłoszenia

Zgłoszenia uczestników zawierające dane uczestników (imię, nazwisko, stanowisko, reprezentowaną jednostkę, telefon oraz e-mail) należy przesyłać do 21 listopada 2016 r. na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wpisując „Zgłoszenie”

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Zachęcamy do zgłaszania pytań, na które postaramy się odpowiedzieć w trakcie spotkań informacyjnych.

Formularz zgłoszeniowy

Organizator spotkań:

Województwo Podkarpackie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
Tel. 17 747 68 78 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.