Otwórz/zamknij mapę strony

W Konkursie dotacji na działania wspierające gminy w zakresie przygotowania programów rewitalizacji na terenie województwa podkarpackiego trwa ocena merytoryczna wniosków.

Ze względu na fakt, iż w ocenie merytorycznej bierze 86 z 88 złożonych wniosków (1 wniosek nie spełnił kryteriów formalnych i 1 wniosek wycofano) wskazywany w ogłoszeniu o konkursie termin rozstrzygnięcia na maj 2016 roku został przesunięty, zgodnie z zastrzeżeniem, że rozstrzygnięcie konkursu w podanym terminie uzależnione będzie od ilości wniosków.

Dodatkowo należy zaznaczyć, że przed ogłoszeniem wyników konkursu zgodnie z § 3 Regulaminu pracy Komisji Konkursowej Wnioskodawcy mogą zostać przedstawione propozycje zmian w budżecie wraz z zapytaniem, czy Wnioskodawca zgadza się zrealizować projekt po takiej zmianie przy utrzymaniu istoty projektu i zachowaniu odpowiednich standardów jakościowych. W przypadku braku zgody Wnioskodawcy na wprowadzenie zaproponowanych zmian, wniosek zostaje odrzucony. 

W związku z powyższym rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 23 sierpnia 2016r.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego