Otwórz/zamknij mapę strony

Bezpieczniejsze drogi, ciekawe place zabaw, zmodernizowane szpitale, lepiej chroniona przyroda, odrestaurowane zabytki, ciekawsza szkoła, nowoczesne obiekty dydaktyczne, nowe muzea, sale koncertowe… Jesteśmy ciekawi, w jaki sposób Ty korzystasz z miejsc, produktów lub usług, które powstały dzięki Funduszom Europejskim.

Wystarczy, że

  • znajdziesz projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
  • zrobisz mu zdjęcie
  • zgłosisz je poprzez aplikację konkursową wraz z uzasadnieniem swojego wyboru: „Dlaczego podoba mi się ten projekt?”

Nie przegap okazji i zgłoś swoją pracę do 22 maja 2016 r.

Konkurs jest dostępny na naszym fanpage’u RPO WP 2014-2020 na Facebooku. Jeżeli korzystasz z komputera wejdź w zakładkę „konkurs”. Jeśli korzystasz ze smartfona, kliknij niebieski przycisk „użyj aplikacji”, a zostaniesz przeniesiony do naszej aplikacji umieszczonej w serwisie Woobox. Możesz również przejść do niej klikając w ten link.

Dla zwycięzcy mamy tablet klasy Lenovo Yoga 3 (16 GB), a autorzy prac wyróżnionych otrzymają zestaw gadżetów promujących RPO WP 2014-2020. Zdjęciu, które otrzyma najwięcej polubień, przysługuje nagroda internautów.

Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. Udział w konkursie odbywa się po akceptacji regulaminu.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego