Otwórz/zamknij mapę strony

Miło nam poinformować o rozpoczęciu VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na Medal” 2016. Aktualna edycja organizowana jest przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych wspólnie z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centrami Obsługi Inwestora - Partnerami PAIiIZ. Honorowy patronat nad konkursem objęły Ministerstwo Rozwoju oraz Związek Województw Rzeczypospolitej Polskiej.

Centrum Obsługi Inwestora Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zajmuje się organizacją konkursu w naszym Województwie. Zapraszamy Starostów, Prezydentów, Burmistrzów i Wójtów wszystkich gmin województwa podkarpackiego do zgłaszania działek inwestycyjnych, które spełniają parametry określone w regulaminie konkursu. Celem konkursu jest wyłonienie i promocja najlepszych terenów pod inwestycje produkcyjne.

Dzięki udziałowi w konkursie mają Państwo wyjątkową możliwość promocji gminy i pozyskania nowych inwestycji. Najlepsze zgłoszone tereny będą w pierwszej kolejność rekomendowane przez PAIiIZ S.A. inwestorom krajowym oraz zagranicznym planującym rozpoczęcie lub rozszerzenie działalności gospodarczej w Polsce. Zwycięzcy konkursu będą też mogli używać logo „Grunt na medal” 2016 na wszystkich materiałach promocyjnych.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 maja 2016 r.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Poniżej znajdą Państwo pismo od Pana Marszałka Województwa Podkarpackiego, który zaprasza Samorządy do wzięcia udziału w Konkursie, regulamin konkursu, wymagania dotyczące zgłaszanych terenów i wszystkie niezbędne załączniki, które należy wypełnić w celu zgłoszenia terenu inwestycyjnego. Jedynie załącznik nr 3, czyli oficjalne zgłoszenie gminy należy przesłać pocztą tradycyjną, pozostałe załączniki prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail pracownika COI: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pocztą tradycyjną przesyłane jest również ewentualne oświadczenie właściciela prywatnego, ale tylko w przypadku zgłoszenia terenu w części lub całości prywatnego (zał. nr 2). Adres dla przesyłki pocztowej:

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Centrum Obsługi Inwestora
ul. Szopena 51
35-959 Rzeszów

Wszelkich informacji dotyczących konkursu udzielają pracownicy Centrum Obsługi Inwestora: Joanna Augustyn oraz Michał Rzucidło, adresy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Telefon: 17 86 76 260.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie!

Formularze do ściągnięcia tutaj.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego