Otwórz/zamknij mapę strony

Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podkarpackiego na lata 2014–2020 zaprasza na warsztaty dla potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców w ramach osi priorytetowej I, działanie 1.2 Badania przemysłowe, prace rozwojowe i ich wdrożenia, typ projektu 1. Bony na innowacje.

Warsztaty odbędą się 19 listopada 2015 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, w budynku przy ul. Towarnickiego 3A,  w godz. 9.00 – 14.00.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 listopada 2015 r. O potwierdzeniu udziału w seminarium szkoleniowym, uczestnik zostanie poinformowany mailem zwrotnym na trzy dni przed terminem spotkania. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo

Warsztaty adresowane są do potencjalnych beneficjentów/ wnioskodawców działania 1.2 Badania przemysłowe, prace rozwojowe i ich wdrożenia, typ projektu 1. Bony na innowacje.

Program szkolenia

W programie m.in.:

  • Ogólne informacje o konkursie – termin, miejsce i sposób  składania wniosków,  kryteria wyboru projektów, typy beneficjentów, kwoty przeznaczone na konkurs, niezbędne dokumenty.

  • Przygotowanie aplikacji, załączników oraz niezbędnych dokumentów, zgodnie z dokumentacją konkursową.

Organizator szkolenia

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
Tel. 17/ 850 17 24
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Udział w seminarium jest bezpłatny, finansowany przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz_zgłoszeniowy_1.2.docx)Formularz_zgłoszeniowy_1.2.docx181 kB

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego