Otwórz/zamknij mapę strony

5 października 2015 r. w Stalowej Woli rozpoczęła się druga edycja cyklu seminariów szkoleniowych dotyczących, tym razem, możliwości wsparcia działalności przedsiębiorców z RPO WP 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.Gościem specjalnym seminarium szkoleniowego był dr Jerzy Kwieciński z Europejskiego Centrum Przedsiębiorczości, który wygłosił prelekcję pt. "Wspieranie przedsiębiorstw z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej 2014-2020".

6 października br. seminarium odbyło się w Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. W kolejnych dniach Przemyśl, Sanok, Mielec, Krosno, Rzeszów i Ropczyce – taka jest przewidywana trasa, którą pokonają eksperci z Urzędu Marszałkowskiego z informacjami dla przedsiębiorców. Poruszą m.in. tematy dotyczące możliwości wsparcia projektów realizowanych w obszarze B+R, bonów na innowacje, dotacji dla MŚP, wsparcia usług doradczych i szkoleniowych. Nie zabraknie również danych na temat uwarunkowań i limitów wsparcia.

Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że można jeszcze wysyłać zgłoszenia do udziału w seminariach – więcej informacji TUTAJ.

Kolejny cykl – skierowany szczególnie do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego – rozpocznie się 19 października. Aby wysłać zgłoszenie zapraszamy do odwiedzenia naszej STRONY

Źródło:
www.rpo.podkarpackie.pl

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego