Otwórz/zamknij mapę strony

Chcemy uruchomić 1 mld 800 mln złotych do końca tego roku – powiedział marszałek Władysław Ortyl podczas konferencji prasowej w piątek, 2 października br. W spotkaniu z dziennikarzami podkarpackich mediów uczestniczył także dyrektor Departamentu Zarządzania RPO WP Adam Hamryszczak.

Marszałek Władysław Ortyl mówił podczas konferencji o roli, jaką w RPO WP 2014-2020 pełni Instytucja Zarządzająca czyli Zarząd Województwa, o decyzjach Komitetów  Monitorujących RPO WP oraz o seminariach szkoleniowych dla potencjalnych beneficjentów RPO WP, które odbywają się w całym regionie w październiku.

Marszałek podkreślał też wielkość kwoty, jaką Podkarpackie rezerwuje jeszcze w tym roku do dyspozycji potencjalnych beneficjentów. Jest to aż 1 mld 800 mln złotych.

Marszałek Ortyl mówił także o ruszającym wkrótce naborze, dotyczącym tak zwanych bonów innowacyjnych, ważnych dla możliwości realizacji innowacyjnych przedsięwzięć na Podkarpaciu.

Dyrektor Adam Hamryszczak z Departamentu Zarządzania RPO WP mówił z kolei o nadchodzących naborach wniosków oraz kryteriach wyboru projektów zatwierdzonych przez Komitet Monitorujący  RPO WP 2014-2020.

 

 

Aleksandra Gorzelak – Nieduży
Foto Monika Konopka
W
ideo Michał Mielniczuk
Biuro prasowe 

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego