Otwórz/zamknij mapę strony

150324 -debataJak otrzymać fundusze? Co powinno być wizytówką nowej perspektywy na Podkarpaciu? Jak rozwinąć firmę dzięki dotacjom? Te i inne pytania zadawali goście debaty zorganizowanej przez redakcję gazety Vip.

O funduszach dyskutowali: Barbara Kuźniar-Jabłczyńska Barbara dyrektor Wydziału Certyfikacji i Funduszy Europejskich oraz Grzegorz Bartnik, zastępca dyrektora Departamentu Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Moderatorem była Aneta Gieroń, redaktor naczelna Vipa. Debata, która odbyła się w restauracji „Życie jest piękne” była bardzo merytoryczna. Goście korzystali z obecności osób, które bezpośrednio pracują przy funduszach europejskich. W środę kolejna odsłona prezentacji nowego RPO. W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego odbędzie się konferencja inaugurująca nowy RPO.

 

Tomasz Leyko
rzecznik prasowy UMWP

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego