dubai 1
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła rozpoczęcie kolejnej edycji programu Go to Brand – EXPO 2020.
Nabór wniosków rozpocznie się 26 lutego i potrwa do 29 marca 2021 r.

Na sfinansowanie promocji polskich marek na rynkach Zjednoczonych Emiratów Arabskich i innych krajów Zatoki Perskiej przeznaczono 50 mln zł ze środków unijnych. Województwo Podkarpackie zachęca do udziału w tym programie.


Dla kogo Go to Brand?
„Go to Brand” to jeden z najważniejszych elementów programu gospodarczego towarzyszącego udziałowi Polski w EXPO 2020 w Dubaju. Daje szanse mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom na promocję ich marek podczas tegorocznej Wystawy Światowej. MŚP zyskują też możliwość uczestnictwa w Forum Gospodarczym Polska - Zjednoczone Emiraty Arabskie, które będzie częścią obchodów Dnia Polski podczas EXPO. Rangę tego dnia podkreśli spotkanie władz Polski i Zjednoczonych Emiratów Arabskich na najwyższym szczeblu, panele biznesowe, sesje biznesowe B2B. Propozycja wsparcia jest kierowana w szczególności do branż, które zostały zidentyfikowane jako branże o największym potencjale eksportowym na rynki Bliskiego Wschodu, tj. sprzęt medyczny, kosmetyki, „Moda Polska” (odzież, obuwie, galanteria, sektor jubilerski), IT/ICT, gamedev, meble, biotechnologia i farmaceutyki, usługi prozdrowotne, polskie specjalności żywnościowe, branża budowlana, jachty i łodzie rekreacyjne, zielone technologie, turystyka, mobilność i elektromobilność.

Na co można przeznaczyć dofinansowanie?
- Na udział w targach, wystawach, misjach gospodarczych lub konferencjach zagranicznych i na dodatkowe działania promocyjne związane z udziałem w Światowej Wystawie EXPO 2020 w Dubaju.
- Na sfinansowanie kosztów usługi doradczej w zakresie przygotowania wejścia na rynek krajów Zatoki Perskiej (Arabia Saudyjska, Bahrajn, Katar, Kuwejt, Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Promuj się z Województwem Podkarpackim!
Program „Go to Brand” umożliwia pozyskanie środków na udział w Wystawie Światowej w Dubaju wspólnie z Województwem Podkarpackim. Województwo planuje promocję podkarpackich firm podczas Dni Podkarpacia 10-13 lutego 2022, udział w Forum Gospodarczym Polska - Zjednoczone Emiraty Arabskie 7 grudnia 2021 r.

Poniżej link do informacji na stronie:
www.expo.gov.pl
https://expo.gov.pl/rusza-program-gospodarczy-expo-2020-w-dubaju-161
https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/go-to-brand-expo-2020

Es019oDVkAgKzlA