logo2

 

Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w największych europejskich wirtualnych targach dostawców przemysłowych pod nazwą AHK Industrial Suppliers Forum, organizowanych 19 listopada 2020 przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową (AHK Polska).

Ponad 200 wystawców z 16 krajów, w tym z Polski, zaprezentuje wówczas swoje produkty i usługi dedykowane firmom przemysłowym.

Aktualne uwarunkowania na rynkach światowych wymuszają nowe modele struktur biznesu i łańcuchów dostaw. Dotyczy to w szczególności przemysłu niemieckiego, silnie uzależnionego od dostawców z innych krajów. Po doświadczeniach z epidemią ponad 2/3 firm niemieckich rozważa zmianę kierunków pozyskiwania produktów i usług. Dla dostawców z Europy stwarza to zupełnie nowe perspektywy.  

Industrial Suppliers Forum to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa 13 niemieckich Izb Zagranicznych (AHK), rozumianych jako oficjalne przedstawicielstwa tamtejszej gospodarki na rynkach lokalnych, reprezentujących w sumie 16 krajów (m.in. Włochy, Hiszpanię, Norwegię, Austrię, Portugalię). Inicjatywa ta ma na celu wsparcie lokalnych dostawców w wejściu lub umocnieniu ich pozycji na rynku niemieckim. To niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swojej oferty i nawiązania kontaktów z przedsiębiorstwami przemysłowymi z Niemiec, jak też z innych 15 krajów europejskich uczestniczących w tym przedsięwzięciu.

AHK Industrial Suppliers Forum 2020 zostało objęte Patronatem Honorowym Ministerstwa Rozwoju.

Województwo Podkarpackie zaprasza regionalnych dostawców reprezentujących następujące branże:

  • Dostawcy dla branży budowy maszyn
  • Przetwórstwo metali i tworzyw
  • Komponenty elektroniczne dla przemysłu
  • Produkty techniczne dla przemysłu
  • Automatyzacja
  • Rozwiązania IT dla przemysłu
  • Pozostałe produkty dla przemysłu

Główną grupą docelową odwiedzających są niemieckie przedsiębiorstwa przemysłowe poszukujące dostawców w innych krajach europejskich. W ich pozyskaniu będą aktywnie uczestniczyć m.in. Niemiecki Związek Gospodarki Materiałowej, Zakupów i Logistyki (BME), Izby Przemysłowo-Handlowe (IHK), niemieckie zrzeszenia oraz instytucje branżowe. Korzyścią dodatkową będzie niewątpliwie możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z firmami z innych krajów uczestniczących w przedsięwzięciu, czy to w charakterze wystawcy, czy odwiedzającego.

Więcej informacji znajdą Państwo w załącznikach do pobrania: 
INFORMACJA DLA ODWIEDZAJĄCYCH
INFORMACJA PRASOWA

Ze względu na międzynarodowy charakter wydarzenia, jego językiem będzie język angielski.

Uczestnictwo dla firm odwiedzających jest bezpłatne.