WFP

W dniach 20-22 kwietnia odbyła się edycja on-line Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Poland Virtual Expo. Było to wydarzenie business to business skierowane do sektora branży spożywczej. Wystawcami targów byli zarówno przedsiębiorcy oferujący gotowe produkty rolno – spożywcze i napoje, jak również przedstawiciele podmiotów związanych z procesem ich produkcji.

kent tupas 2jfZ2Vj06sk unsplash 1024x699

Województwo podkarpackie zaprasza podkarpackich przedsiębiorców z branży meblarskiej do udziału w przedsięwzięciu dotyczącym trwającego naboru na wyjazdową misję gospodarczą towarzyszącą targom The Hotel Show Dubai 2021. Targi odbędą się w terminie 31 maja – 2 czerwca 2021 r.

O wydarzeniu Hotel Show Dubai w skrócie:
• Grupa docelowa: firmy z szeroko pojętej branży hotelarskiej; targi są odwiedzane przez architektów, developerów, właścicieli hoteli, szefów kuchni, managerów, dystrybutorów zajmujących się ogromnym rynkiem hotelarskim,
• Liczba uczestników: 3 000,
• Liczba wystawców: ponad 1 100.  

  •   

dubai 1
Przedsiębiorcy, beneficjenci programu „Go to Brand” oraz wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o relacjach gospodarczych pomiędzy Polską, a krajami Bliskiego Wschodu, mogą już teraz zgłosić swoje zainteresowanie udziałem w Polsko-Arabskim Forum Gospodarczym, które odbędzie się 6 grudnia 2021 r. w Dubaju podczas Expo 2020 Dubai.  

Polsko-Arabskie Forum Gospodarcze, stanowi kulminacyjny moment całego programu gospodarczego EXPO Dubai, a udział w wydarzeniu zapowiedzieli już przedstawiciele najwyższych władz państwowych.

  

JOBWojewództwo Podkarpackie, wspólnie z AHK Polska serdecznie zaprasza na bezpłatną Konferencję AHK Polska RYNEK PRACY 2021 w dniu 29 kwietnia 2021 od godz. 10:00.
Podczas konferencji w gronie wyjątkowych gości będziecie mogli rozmawiać o trendach i wyzwaniach rynku pracy przyszłości oraz odpowiedzieć na pytanie, czego potrzebują firmy, aby nie tylko przetrwać, ale rozwijać swój potencjał w najbliższych latach.

Podkarpackie IT baner informacja 900x600px
Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w II. etapie projektu medialnego pn. „Promocja inteligentnych specjalizacji Województwa Podkarpackiego poprzez firmy będące ambasadorami tych specjalizacji w mediach wydawnictwa Sagier”. 

Dofinansowanie uczestnictwa w II. etapie skierowane jest wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży „Informacja i telekomunikacja”, posiadających siedzibę (oddział, filię lub zakład) i prowadzących działalność w Województwie Podkarpackim.