210708 promocja

210623 CWK

Podkarpackie baner motoryzacja 900x600px
Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w III. etapie projektu medialnego pn. „Promocja inteligentnych specjalizacji Województwa Podkarpackiego poprzez firmy będące ambasadorami tych specjalizacji w mediach wydawnictwa Sagier”

Dofinansowanie uczestnictwa w III. etapie skierowane jest wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży „Motoryzacja”, posiadających siedzibę (oddział, filię lub zakład) i prowadzących działalność w Województwie Podkarpackim.

Obraz1 002
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie informuje o możliwości wzięcia udziału w warsztatach online organizowanych przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową na zlecenie Bawarskiego Ministerstwa Gospodarki, Rozwoju i Energii we współpracy z Bayern International GmbH oraz TumTech GmbH.

 

WFP
W dniach 20-22 kwietnia odbyła się edycja on-line Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Poland Virtual Expo. Było to wydarzenie business to business skierowane do sektora branży spożywczej. Wystawcami targów byli zarówno przedsiębiorcy oferujący gotowe produkty rolno – spożywcze i napoje, jak również przedstawiciele podmiotów związanych z procesem ich produkcji.