Otwórz/zamknij mapę strony

Miniatura artykułu

Miniatura artykułu

Web
Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu branży IT do udziału w Misji gospodarczej związanej z udziałem w Web Summit w Lizbonie organizowanej w dniach 31 października - 4 listopada 2021 r.

W przedsięwzięciu mogą uczestniczyć małe i średnie przedsiębiorstwa z branży IT posiadające siedzibę (oddział, filię lub zakład) i prowadzące działalność gospodarczą na terenie Województwa Podkarpackiego.

 

 

 

Dubai Airshow 2021Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w Misji gospodarczej związanej z udziałem w Dubai Airshow organizowanej w dniach 13-17 listopada 2021 r.

W przedsięwzięciu mogą uczestniczyć małe i średnie przedsiębiorstwa z branży lotniczej posiadające siedzibę (oddział, filię lub zakład) i prowadzące działalność gospodarczą na terenie Województwa Podkarpackiego.

Miniatura artykułuJuż po raz 15. ogłoszono wyniki Rankingu Największych Firm Podkarpacia „Złota Setka” organizowanego przez Gazetę Codzienną Nowiny. Podczas gali, która odbyła się  w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce, wręczono podkarpackim przedsiębiorcom nagrody i statuetki w kilku kategoriach.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego