Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

 


W imieniu organizatorów - Samorządowego Kraju Preszowskiego oraz Fundacji Instytut Studiów Wschodnich, Województwo Podkarpackie serdecznie zaprasza firmy (MŚP) z regionu z branży IT do wzięcia udziału w spotkaniach B2B , które odbędą się w ramach III Forum Polsko-Słowackiego
(15 czerwca 2022 r., Hotel Alexander w  Bardejowie-Zdroju na Słowacji).

Forum stanowi platformę współpracy na rzecz pogłębiania dobrosąsiedzkich stosunków między Polską, a Republiką Słowacką na poziomie gospodarczym, społecznym, kulturalnym oraz politycznym. Dedykowane jest przedstawicielom władz samorządowych oraz biznesu i nauki.

Tematem przewodnim wydarzenia będzie: „Współpraca – klucz do dobrego sąsiedztwa i dostatniej przyszłości”.

Tegoroczna edycja wzbogacona będzie o możliwość rozszerzenia współpracy i znalezienie partnerów biznesowych na Słowacji. W tym celu organizowane są spotkania B2B, na które zaproszeni są przedsiębiorcy z  branży IT.

Mając powyższe na uwadze zachęcamy przedsiębiorców z woj. podkarpackiego do udziału w  wydarzeniu i rejestracji na spotkania B2B przez formularz zgłoszeniowy.

 

Osoba do kontaktu po stronie organizatorów:

Lucia Krišová, manager B2B III Forum Polsko-Słowackiego; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza uczestnik otrzyma dalsze szczegółowe informacje dot. zarejestrowanych podmiotów, możliwości umawiania spotkań B2B, itp.

Po dokonaniu rejestracji, prosimy również o informację o zgłoszeniu również na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w Forum dla zarejestrowanych uczestników jest bezpłatny.

Termin rejestracji upływa 03.06.2022 r.