Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

zdjęcie z lotu ptaka. pomieszczeni z tłumem ludzi

 


 Autor tekstu: Joanna Barańska

Oddział Współpracy Gospodarczej UMWP

 

To już kolejna, tym razem jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Biznes Żywność Medycyna Auto Flota, które odbywają się po raz 25. w Regionalnym Centrum Sportowo-Widowiskowym w Rzeszowie. Podczas oficjalnego otwarcia Targów samorząd województwa reprezentowała Ewa Draus, wicemarszałek województwa.

 

Wśród wystawców można zobaczyć oferty dystrybutorów artykułów spożywczych, firm ubezpieczeniowych, banków, firm działających w branży turystycznej, hotelarskiej, informatycznej, telekomunikacyjnej, firm zajmujących się wyposażeniem i aranżacją wnętrz sklepów, hurtowni, biur, lokali gastronomicznych. Od kilku edycji wśród wystawców są również dealerzy samochodów dostawczych i osobowych. 

 

Obecność zagranicznych producentów nadaje wydarzeniu międzynarodowy charakter i przyciąga corocznie kilka tysięcy zwiedzających. 

 

Równocześnie z Targami odbywa się Kongres: „Dokąd zmierza polski handel?”, który gromadzi ekspertów, liderów opinii oraz kluczowe postacie w polskim handlu, w tym przedstawicieli kierownictw największych koncernów i firm rynku FMCG. 

 

Targi organizowane przez Grupę Kapitałowa Specjał to jedna z największych imprez wystawienniczo-handlowych w południowo-wschodniej Polsce. Wydarzenie odbywa się w formule stacjonarnej, a jednocześnie jest transmitowane online – zarówno część handlowa, jak i merytoryczna. 

 

Udział Województwa w wydarzeniu jest finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 

Galeria zdjęć: