Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

 

W dniach 1-2 marca 2023 r. w Hali Podpromie w Rzeszowie odbędą się XVI Europejskie Targi Pracy Work Expo - największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce południowo-wschodniej. Organizatorem wydarzenia jest firma MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie – najstarszy i najbardziej doświadczony na rynku podkarpackim operator targowy oraz Sagier Sp. z o.o.


 Województwo Podkarpackie, jako PARTNER GŁÓWNY wydarzenia zaprasza małe i średnie przedsiębiorstwa z regionu, oferujące zatrudnienie do bezpłatnego wzięcia udziału w Targach w charakterze wystawcy. Dofinansowanie realizowane jest ze środków RPO WP 2014-2020 "Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego".

Rekrutację wystawców prowadzi MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt: tel. +48 515 897 316, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Więcej informacji na stronie organizatora https://targirzeszowskie.pl/pl/targi-pracy-o-wydarzeniu/

Europejskie Targi Pracy WORK EXPO wyróżnia fakt, że nie koncentrują się wyłącznie na młodych absolwentach szkół, ale przyciągają także osoby już zatrudnione, z doświadczeniem, które chciałyby zmienić pracę. W czasie targów będzie można wypełnić dokumenty aplikacyjne oraz złożyć je bezpośrednio u pracodawców, a także odbyć rozmowy kwalifikacyjne z pracodawcami krajowymi oraz zagranicznymi i zdobyć w ten sposób pewne, legalne zatrudnienie w krajach unijnych. Dla firm jest to także okazja, by zbudować bazę potencjalnych pracowników.

Wydarzenia towarzyszące:

  • Warsztaty i szkolenia
  • Prelekcje
  • Punkty konsultacyjne
  • Targi edukacyjne