Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

Jesteś lokalnym liderem? Działasz na rzecz ochrony środowiska i klimatu? Chcesz się dowiedzieć, jak można pozyskać środki UE na te działania? Zgłoś się do programu "Zielony Lider". Rekrutacja trwa do 12 lutego 2023 r.


W ramach nowej perspektywy Unii Europejskiej, na transformację energetyczną i adaptację do zmian klimatu Polska otrzyma ponad 100 mld zł. "Zielony Lider" to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowany przez Fundację Sendzimira, który wspiera lokalnych lideróww pozyskiwaniu wiedzy i kompetencji na rzecz prowadzenia w swoich społecznościach działań związanych z ochroną środowiska i klimatu, a także skutecznego pozyskiwania funduszy Unii Europejskiej na ich realizację.

Program oferuje e-learning, warsztaty stacjonarne, specjalistyczne doradztwo, wymianę doświadczeń oraz możliwość wyjazdu na wizytę studyjną w kraju i zagranicą.

Rekrutacja trwa do 12 lutego 2023 r. Najważniejsze informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie programu "Zielony Lider".