Serdecznie zapraszamy na podsumowujące spotkanie opłatkowe podkarpackich sieci podmiotów ekonomii społecznej, które odbędzie się w dniu 12 grudnia br., w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego (sala audytoryjna) w godzinach 10.00 - 14.00. Podczas spotkania zostaną przedstawione założenia dla ekonomii społecznej w nowej perspektywie finansowej 2021-2027.

Podczas spotkania przedstawimy Państwu założenia dla ekonomii społecznej w nowej perspektywie finansowej 2021-2027, założenia kolejnej edycji projektu ROPS Rzeszów w zakresie koordynacji sektora ekonomii społecznej w regionie na lata 2020-2022,  a w szczególności powołania sieci branżowej i nowej sieci PES.

Będziemy także gościć ROPS Kraków, który opowie o założeniach projektu „Inkubator Dostępności – Zostań społecznym innowatorem”. Celem tego projektu jest rozwijanie i testowanie innowacji społecznych, obecnie w temacie dostępności do przestrzeni publicznej (w tym również usług i produktów) dla osób o ograniczonej mobilności i percepcji. W ramach projektu poszukiwane są kreatywne osoby, instytucje, podmioty ES, NGO i grupy nieformalnych, które mają pomysły na innowacyjne rozwiązanie problemów osób starszych i osób z niepełnosprawnościami (w tym dzieci) w zakresie szeroko pojętej dostępności.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się w załączeniu i wysyłając skan na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.