A88A2907  Podczas II międzyregionalnych warsztatów tematycznych projektu OUR WAY pn. „Identyfikacja instrumentów finansowych i finansowanie Greenways” odbyła się konferencja prasowa z udziałem członka zarządu - Pani Marii Kurowskiej.

Utworzenie szlaku Greenways na Podkarpaciu jest bardzo ważne i potrzebne. Taki projekt łączy przemieszczanie się z poznawaniem, ochroną i promocją dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Wpływa pozytywnie na rozwój turystyki i kreowanie nowych miejsc pracy, a także aktywizuje lokalną społeczność. Projekt jest znakomity i myślę, że będzie zrealizowany w przyszłej perspektywie, pod którą kładziemy właśnie podwaliny” – mówiła podczas konferencji prasowej Maria Kurowska.

W konferencji uczestniczyła także Mercedes Muñoz Zamora – Dyrektor Europejskiego Stowarzyszenia Greenways (EGWA) i Dominika Zaręba – Prezes Stowarzyszenia Greenways Poland.

Projekt pn. „Zachowanie i promocja dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego poprzez Zielone Szlaki” (OUR WAY) jest dofinansowany z Programu INTERREG EUROPA 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie:

https://www.interregeurope.eu/ourway

https://www.facebook.com/OurwayEU

https://twitter.com/OurWay18

 

Our Way

Załączniki:
Pobierz plik (Our_Way.png)Our_Way.png18 kB