MiniaturkaW dniach 4-5 kwietnia 2019 r. przedstawiciel województwa podkarpackiego - Partnera projektu OUR WAY oraz reprezentant Regionalnej Grupy Roboczej Interesariuszy Województwa Podkarpackiego wzięli udział w VI. Międzynarodowej Konferencji Greenways w Vitoria-Gasteiz (Hiszpania).

 

 

 

 

Jednym z organizatorów konferencji było Europejskie Stowarzyszenie Greenways, które jest partnerem doradczym projektu OUR WAY. W konferencji wzięło udział ponad 200 uczestników z wielu krajów Europy. W 8 sesjach tematycznych wygłoszono prawie 30 prezentacji dotyczących organizacji, zarządzania, promocji, monitoringu i innych istotnych elementów dotyczących szlaków Greenways. Uczestnictwo w tym spotkaniu dało możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczestnikami konferencji oraz było doskonałą okazją do zapoznania się z różnorodnymi rozwiązaniami z zakresu szlaków Greenways stosowanymi w Europie.

 

Projekt pn. „Zachowanie i promocja dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego poprzez Zielone Szlaki” (OUR WAY) jest dofinansowany z Programu INTERREG EUROPA 2014-2020.

Our WayWięcej informacji o projekcie:
https://www.interregeurope.eu/ourway  
https://www.facebook.com/OurwayEU  
https://twitter.com/OurWay18