Otwórz/zamknij mapę strony

Logo Our Way

29 września 2021 r., odbyło się spotkanie podmiotów zainteresowanych rozwojem sieci tras rowerowych oraz szlaków greenways w Województwie Podkarpackim, w ramach projektu OUR WAY współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Interreg Europa 2014-2020.

Spotkanie rozpoczęła Pani Danuta Cichoń – Dyrektor Departamentu Gospodarki Regionalnej w UMWP, która przywitała uczestników i wprowadziła w tematykę spotkania. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów, stowarzyszeń
i fundacji zaangażowanych w rozwój eko-turystyki z województwa podkarpackiego.

Z uwagi na trwającą pandemię COVID-19 spotkanie odbyło się w formule online, za pośrednictwem platformy Cisco Webex Meetings. W spotkaniu uczestniczyło 25 osób.

Logo Our Way10. edycja Europejskiej Nagrody Greenways 2021 oraz Międzynarodowe Seminarium Greenways, Mobilności, Wypoczynku i Turystyki wraz z wizytą studyjną.

Logo Our WayW dniu 25 lutego 2021 r. odbyła się regionalna konferencja on-line „Learning from Experience”, w związku z realizacją przez Województwo Podkarpackie projektu pn. Zachowanie i promocja dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego poprzez Zielone Szlaki (OUR WAY), współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Interreg Europa 2014-2020.

Logo Our WayWojewództwo Podkarpackie zaprasza do udziału w regionalnej konferencji on-line pn.: „Learning from experience”, organizowanej w związku z realizacją projektu „Zachowanie i promocja dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego poprzez Zielone Szlaki” (OUR WAY), dofinansowanego z Programu Interreg Europa 2014-2020. Konferencja odbędzie się 25 lutego 2021 r., w godz. 12:00 – 14:30. Czytaj więcej ...

Our Way26 listopada 2020 r., z uwagi na trwającą pandemię COVID-19 spotkanie Regionalnej Grupy Interesariuszy projektu OUR WAY odbyło się w formule online, za pośrednictwem platformy Cisco Webex Meetings. Tematem spotkania było omówienie prowadzonych działań podczas piątego semestru realizacji projektu OUR WAY oraz innych aktywności związanych z turystyką rowerową.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego