logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Gospodarka w regionie

wrota-gospodarka

1535FC1E 7903 4441 B2CC 9AB563B49061Piękna Mongolia to tytuł wystawy fotografii, w której 16 kwietnia br. uczestniczył wicemarszałek Piotr Pilch.

180918 wieniecAby dożynkowej tradycji stało się zadość, Urząd Marszałkowski odwiedzili dzisiaj goście z Janowca położonego w gminie Radomyśl Wielki.

180911 dudaDzisiaj Leżajsk się rozwija, tak samo jak rozwija się Podkarpacie - powiedział Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami miasta. Prezydent przyjechał do Leżajska na zaproszenie władz powiatu. Spotkał się także z marszałkiem Władysławem Ortylem, Piotrem Pilchem - członkiem zarządu regionu oraz przewodniczącym sejmiku Jerzym Cyprysiem.

1 sierpnia br. został uruchomiony drugi nabór wniosków w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020. Nabór jest otwarty dla projektów dotyczących promocji lokalnej kultury i historii oraz promocji i zachowania dziedzictwa naturalnego.

Na krakowskim Salwatorze odbyły się uroczystości pogrzebowe prof. Marii Dzielskiej, wybitniej polskiej intelektualistki, historyka, filologa klasycznego, działaczki społecznej i akademickiej. W imieniu Województwa Podkarpackiego zasłużoną patriotkę pożegnał Marszałek Władysław Ortyl.

Regulamin newslettera Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newslettera udostępnionego przez niniejszy portal.

Informacje ogólne.

 1. Wydawcą Newslettera zamieszczonego na niniejszym portalu jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, zwany dalej Urzędem.
 2. Korzystanie z usługi Newsletter jest dobrowolne, bezterminowe i bezpłatne.
 1. Newsletter jest wysyłany przez Urząd za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny w formie listu elektronicznego (e-mail).
 1. Newsletter jest dostępny dla każdego użytkownika poczty e-mail, który potwierdzi chęć otrzymywania Newslettera.
 1. Newsletter zawiera w szczególności aktualności i informacje z województwa podkarpackiego.
 1. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji Newslettera przez użytkownika następuje poprzez dokonanie czynności rejestracyjnych, polegających na:

a) wprowadzeniu swojego adresu e-mail,

b) zaakceptowaniu treści niniejszego regulaminu.

Zobacz więcej: Informacje dotyczące sposobu rejestracji danych.

 1. Przesłanie przez użytkownika adresu e-mail jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się i zrozumienia oraz zaakceptowania zasad określonych w regulaminie.
 1. Po wykonaniu tych czynności użytkownik staje się subskrybentem Newslettera.
 1. Zamówienie przez subskrybenta Newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
 1. Powyższe dane osobowe będą przetwarzane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego z siedzibą w Rzeszowie, 35-010 Rzeszów, al. Łukasza Cieplińskiego 4 zgodnie z Polityką bezpieczeństwa. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Marszałka Województwa Podkarpackiego jest niezbędne do realizacji zadań określonych na niniejszym portalu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 2016 r. 922 .). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji  zadań przez Urząd. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 1. Adres e-mail podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie publikowany na stronach Portalu ani też ujawniany osobom trzecim.
 1. Zarejestrowana osoba, w każdej chwili ma możliwość usunięcia swojego adresu e-mail wprowadzonego w procesie rejestracji.
 1. W celu usunięcia konta e-mail z bazy subskrybentów Newslettera (wypisania się z listy dystrybucyjnej Newsletter) należy kliknąć w tekst „Wypisz mnie z Newslettera” umieszczony w stopce maila z Newsletterem.
 1. Urząd zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi Newslettera. W przypadku dokonania zmiany regulaminu Urząd poinformuje o tym fakcie subskrybentów e-mailem.
 1. Wszelkie problemy techniczne związane z Newsletterem należy zgłaszać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje dotyczące sposobu rejestracji.

Usługa Newsletter świadczona jest dla osób, instytucji zarówno rejestrujących się na portalu jak i niezarejestrowanych w zależnośco od tego co portal oferuje z tym, że podczas rejestrowania się automatycznie użytkownik zostaje dodany do newslettera.

W celu dopisania się do newslettera należy wykonać następujące czynności:

 1. Wejść na stronę internetową.
 1. Zapoznać się z Polityką prywatności i Regulaminem newslettera.
 1. Wypełnić prawidłowo elektroniczny formularz:

a) w pole o nazwie „Twój adres e-mail” należy wprowadzić adres e-mail, na który wysyłane będą kolejne edycje Newslettera. Wpisany adres e-mail musi należeć lub być w dyspozycji osoby rejestrującej się. Niedozwolone jest wykorzystywanie adresów poczty elektronicznej, które nie należą do osób dokonujących rejestracji;

b) wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Marszałka Województwa Podkarpackiego z siedzibą w Rzeszowie, 35-010 Rzeszów, al. Łukasza Cieplińskiego 4, w celu korzystania z prowadzonej przez Urząd usługi Newsletter. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych należy potwierdzić poprzez zaznaczenie pola znajdującego się przy treści do zaakceptowania;

c) wyrazić zgodę na przesyłanie przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej na wskazany adres e-mail. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych należy potwierdzić poprzez zaznaczenie pola znajdującego się przy treści do zaakceptowania;

d) potwierdzić zapoznanie się z treścią Regulaminu newslettera poprzez zaznaczenie pola znajdującego się przy treści do zaakceptowania;

 1. Kliknąć na przycisk „Subskrybuj newsletter” (po tej czynności na adres e-mail, wprowadzony w procesie rejestracyjnym, wysłana zostanie informacja zawierająca link do procesu weryfikującego żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy dystrybucyjnej usługi Newsletter).
 1. Kliknąć na nadesłany na e-mail link do procesu weryfikującego żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy dystrybucyjnej usługi Newsletter. Czynność ta potwierdza wolę dodania posiadacza rejestrowanego adresu e-mail do listy dystrybucyjnej usługi Newsletter. Od tej chwili, na zarejestrowane konto e-mail nadsyłane będą treści kolejnych edycji Newslettera zawierającego informacje o najważniejszych wydarzeniach z województwa podkarpackiego.

Rejestracja użytkownika na portalu przebiega zgodnie z osobną Instrukcją, która jest dodatkowo publikowana jeżeli portal wymaga rejestracji użytkownika w celu realizacji zadań dla których został portal udostępniony. 

W sobotę 19 maja zapraszamy do odwiedzenia naszych jednostek kultury, które z okazji XIII Europejskiej Nocy Muzeów przygotowały w całym województwie mnóstwo atrakcji. Będzie można m.in. zobaczyć niedostępne zwykle miejsca, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w stylu retro, wziąć udział w spektaklach, spotkaniach z autorami książek, warsztatach, malowaniu twarzy, rysowaniu portretów. Co i gdzie się dzieje - podajemy w linkach do stron poszczególnych jednostek. Zapraszamy!

9DF87A45 13E0 47EE BEB2 D03827BC8DB336 dni, 7 miast, 13 dyscyplin, ponad 1100 najlepszych zawodników z całej Polski – tak prezentuje się w liczbach XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych – PODKARPACKIE 2018. Dziś w Muzeum-Zamku w Łańcucie miała miejsce ceremonia zamknięcia Olimpiady połączona z wręczeniem statuetek.

Są pieniądze dla organizacji pozarządowych. Gdzie ich szukać -  o tym mówiono na spotkaniu, które odbyło się  8 marca w urzędzie marszałkowskim. Wziął w nim udział Wojciech Karczmarczyk – Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w Warszawie.

Statystyka

Odwiedza nas 601 gości oraz 0 użytkowników.