Otwórz/zamknij mapę strony

Marszałek Władysław OrtylList marszałka Władysława Ortyla skierowany do pracowników oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Miniatura artykułuZarząd Województwa Podkarpackiego przyjął uchwałę w sprawie Regulaminu programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2021/2022 oraz uchwałę w sprawie ogłoszenia naboru wniosków w ramach tego programu.

Miniatura artykułuPolitechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza zainaugurował kolejny – 71. rok akademicki. Uroczystość odbyła się w Ośrodku Kształcenia Lotniczego uczelni w Jasionce.

images/stories/160px_akt/2020/Urzad_min_.JPGUprzejmie informujemy, że Zarząd Województwa Podkarpackiego na posiedzeniu w dniu 21 września 2021 r. podjął Uchwałę Nr 314/6265/21 w sprawie Regulaminu programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2021/2022 oraz Uchwałę Nr 314/6266/21 w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów, w ramach programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego, na rok akademicki 2021/2022.

Miniatura artykułuRozpoczyna się kolejny rok akademicki. Z tej okazji marszałek Władysław Ortyl skierował życzenia dla  studentów, wykładowców oraz władz uczelni. List publikujemy poniżej.

Trwają zapisy do I edycji Akademii ProtoLab – bezpłatnego programu edukacyjnego i konkursu na najlepsze koncepcje projektowe dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów z województwa podkarpackiego.

Miniatura artykułuZ okazji rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego marszałek Władysław Ortyl skierował do podkarpackich uczniów, nauczycieli i wychowawców list. Publikujemy go poniżej.

Miniatura artykułuJest już wstępny schemat organizacyjny Szpitala Uniwersyteckiego. Był to jeden z tematów rozmów podczas dzisiejszego spotkania roboczego, które odbyło się w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. F. Chopina w Rzeszowie. Uczestniczyli w nim marszałek województwa Władysław Ortyl i rektor uniwersytetu prof. Sylwester Czopek z dyrekcją jednostki i kierownictwem oddziałów klinicznych. Gościem spotkania był poseł Andrzej Szlachta.

images/stories/160px_akt/2020/Urzad_min_.JPG Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie ogłasza ponownie otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego  w dziedzinie nauki w 2021 r. pn. Organizacja wydarzeń popularyzujących naukę.

Marszałek Województwa Władysław OrtylWszystkim Państwu oraz Wam Młodzi Przyjaciele serdecznie gratuluję i życzę, aby wakacje były czasem odpoczynku, ale także odnajdywania pasji, odkrywania z ciekawością i zapałem sekretów oraz piękna świata, poznawania nowych interesujących ludzi, nowych życiowych dróg oraz, aby był to czas realizacji wielu marzeń, spędzony w zdrowiu i poczuciu bezpieczeństwa - pisze w liście marszałek Władysław Ortyl

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego