logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

141105 Konf LKKonferencja  pn „Ruch to życie”  zorganizowana  została przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego  we współpracy ze Szpitalem Wojewódzkim nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie oraz  Centrum Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Rzeszowie „Asyk” odbyła się dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim w  Rzeszowie.

 Tematyka konferencji dotyczyła prezentacji  Metody Feldenkrais’a i jej możliwości w rekonwalescencji i rehabilitacji po urazach oraz rehabilitacji osób z wrodzonymi lub nabytymi problemami układu nerwowego lub układu ruchu. Prezentacji metody dokonała lek. med Aldona Chróściewicz - Certyfikowana Nauczycielka Metody Feldenkrais'a. Konferencję otworzył i jej uczestników przywitał Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Lucjan Kuźniar. Wicemarszałek w swym wystąpieniu podkreślił, że „Samorząd Województwa Podkarpackiego wspiera od wielu lat wszelkie inicjatywy i zamierzenia, które mogą służyć mieszkańcom Podkarpacia”.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele podkarpackich placówek służby zdrowia i ośrodków rehabilitacji, stowarzyszeń działających na rzecz osób niepełnosprawnych, studenci i wykładowcy Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Jerzy Klisowski
Kancelaria Zarządu
fot. Michał Mielniczuk

Statystyka

Odwiedza nas 666 gości oraz 0 użytkowników.