Miniatura artykułuW poniedziałek 18 stycznia ruszyły konsultacje społeczne Umowy Partnerstwa, najważniejszego dokumentu określającego, w co Polska zainwestuje Fundusze Europejskie w latach 2021 – 2027. Dokument ten określa cele i sposób inwestowania funduszy, których w przyszłej perspektywie finansowej będziemy mieli ogółem około 76 miliardów euro. Projekt Umowy będzie konsultowany we wszystkich województwach. W województwie podkarpackim planowana data konsultacji to 1 lutego 2021 r.

 

Każdy z mieszkańców regionu ma szansę zabrać głos w sprawie podziału i sposobu wydatkowania Funduszy Europejskich. Serdecznie zapraszamy do udziału w procesie konsultacji społecznych  organizowanych przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Dla województwa podkarpackiego termin spotkania online to 1 lutego 2021 r.

Harmonogram spotkań dla poszczególnych regionów oraz formularz rejestracyjny znajdują się w zakładce "O konsultacjach" na Portalu FE.

Zgłaszanie uwag do Umowy Partnerstwa możliwe będzie od 18 stycznia do 22 lutego również w formie pisemnej za pomocą formularza.

Więcej informacji można znaleźć na: https://www.rpo.podkarpackie.pl/index.php/aktualnosci/2689-konsultacje-spoleczne-w-sprawie-funduszy-dla-regionu

Plakat akcji