Zdjęcie Marszałka Pilcha.Wieczór Bawarski online z polsko-niemieckim networkingiem - to nie tylko doskonała okazja do tego, aby dostrzec nowe perspektywy biznesowe, ale także niepowtarzalna szansa na znalezienie partnerów do współpracy. Za nami pierwsza tego typu inicjatywa współorganizowana przez województwo podkarpackie. Udział w niej wziął wicemarszałek Piotr Pilch.

 

Na wieczorze bawarskim rozmawiano głównie o współpracy biznesowej między Bawarią a Podkarpaciem. Udział w dyskusji wzięli: wicemarszałek Piotr Pilch, wicepremier Bawarii Hubert Aiwanger oraz Lars Gutheil przedstawiciel Wolnego Państwa Bawarii w Polsce. Odbyły się także rozmowy przedstawicieli klastrów oraz spotkania networkingowe. Nie zabrakło też czasu i miejsca dla kultury, humoru i rozrywki, przy dźwiękach oryginalnej bawarskiej muzyki.

Wieczór Bawarski został zorganizowany przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową (AHK Polska) w ścisłej współpracy z Ministerstwem Gospodarki, Rozwoju i Energii Bawarii oraz Województwem Podkarpackim.

Tekst. D. Kozik
Biuro Prasowe UMWP

Zdjęcia: A. Kilarska