logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

1
Pięcioosobowa grupa przedsiębiorców wraz z przedstawicielem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego uczestniczyła w pierwszej edycji Targów Mountain Business Summit, organizowanych w Tarbes (Francja) w dniach 5-7 lipca br. Wydarzenie skupiło 150 wystawców z 15 krajów , w tym regionów górskich.

EXPO Astana
Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w Misji gospodarczej do Kazachstanu połączonej z udziałem w światowej wystawie Astana Expo 2017 (https://expo2017astana.com/en) w dniach 02-07.09.2017.

170704 romaniuk
Wicemarszałek Bogdan Romaniuk wziął udział w Podkarpackim Forum Transportu i Logistyki, które odbyło się w Przemyślu. Organizatorami Forum były: Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska, Województwo Podkarpackie oraz Prezydent Miasta Przemyśla.

170621 bizenesPrzez dwa dni kilkudziesięciu panelistów oraz setki uczestników biorą udział w kilkunastu panelach o tematyce gospodarczo-społecznej. Równocześnie odbywają się konferencje branżowe, prezentacje oraz wykłady. Wszystkie te wydarzenia są okazją do rozmów, wymiany kontaktów, a także pogłębienia wiedzy. Wszystko to dzieje się w ramach Business Without Limits, kongresu, który podsumowuje rok istnienia Centrum Wystawienniczo-Kongresowego G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce.